• 2019/2020

• Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy tak licznie wzięli udział w konkursach organizowanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
          w Głownie.

W kategorii zakładka profilaktyczna do książki pod hasłem ,,Nie częstuj mnie alkoholem” miejsca na podium zajęli:

I miejsce Pola Wybrzak

II miejsce Tymon Grabowicz

II miejsce Marta Florczak

W kategorii list do rodziców pod hasłem ,,Nie częstujcie mnie alkoholem” miejsca na podium zajęli:

I miejsce Igor Radzikowski

III miejsce Adrian Augustyniak

III miejsce Wiktoria Wrocławska

W konkursie wspierała uczniów p. Grażyna Cieślak.

Wiersze o Polsce i miłości do Ojczyzny królowały w piątek 22 listopada 2019 r. w naszej szkolnej bibliotece. W konkursie recytatorskim "Jesienne spotkania z poezją patriotyczną" wyłoniono laureatów:
          I miejsce Piotr Mabiki kl. IV,
          II miejsce Anna Szyda kl. VI a,
          III miejsce Anita Piestrzeniewicz kl. VIII a.

Gratulujemy!
          Konkurs zorganizowały panie: Halina Niekraś i Katarzyna Wrocławska.

12 grudnia 2019 r. dwaj uczniowie klasy III b uczestniczyli w IX Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Łódzkie Kolorami Malowane”. Tematyka dyktanda nawiązywała do setnej rocznicy powstania województwa łódzkiego, przybliżała historię Ziemi Łódzkiej, odnosiła się do postaci, których życie i działalność miały niebagatelne znaczenie dla losów naszej małej Ojczyzny.
          Oskar Zieliński i Jakub Mroczek są laureatami eliminacji wojewódzkich.
          Nauczyciele – uczestnicy Konkursu – napisali własne teksty „kolorowego dyktanda" zawierającego trudności ortograficzne (a jednocześnie ukazującego historię regionu łódzkiego) na temat:„100 lat województwa łódzkiego".
          Laureatką II miejsca jest p. Lidia Kucharek.
          Gratulujemy Laureatom
          smiley

Uczniowie SP3: Patrycja Ołubek, Antoni Kapusta, Anita Piestrzeniewicz i Aleksandra Urbańska zajęli I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O KORNELU MAKUSZYŃSKIM "ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ PISARZA SERCA I UŚMIECHU" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Głownie 11.12.2019 r.

Gratulujemy smiley

Sukcesy uczniów SP 3 w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PANDA 2020 z geografii:

klasy szóste

Aleksander Kołaczkowski VI b - laureat 1 miejsca,
          Anna Szyda VI a - laureatka 3 miejsca,

klasy piąte

Kinga Grzegorz i Julia Florczak z klasy 5c zostały ex aequo laureatkami 5 miejsca.

Gratulujemy!!! smiley