• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• Informacja dla rodziców dotycząca rekrutacji do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Głowno na rok szkolny 2023/2024.

Szanowni Państwo,

Dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły nie biorą udziału w rekrutacji, są przyjmowane z urzędu. Rodzice składają jedynie wniosek o przyjęcie do szkoły tzw. rejonowej w terminie od dnia 01 lutego do dnia 9 lutego 2024 r. Wnioski do pobrania w szkole lub ze strony.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem danej szkoły biorą udział w rekrutacji. Rekrutacja do klasy I miejskich szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024 dla uczniów spoza obwodu rozpocznie się 19 lutego 2024 r. Rodzice do 04 marca 2024 r. składają w szkole tzw. pozarejonowej wypełniony wniosek. Szkoła może przyjąć ucznia spoza obwodu, jeśli ma wolne miejsca. Wnioski do pobrania w szkole lub ze strony.

Wnioski o przyjęcie do szkoły w załącznikach  do pobrania:

Wniosek_o_przyjecie_do_szkoly_obwodowej.docx

Wniosek_o_przyjecie_do_szkoly_dla_kandydata_spoza_obwodu_szkoly_docx

Szanowni Państwo,

Wnioski o przyjęcie do szkoły w załącznikach  do pobrania:

Wniosek_o_przyjecie_do_szkoly_obwodowej.docx

Wniosek_o_przyjecie_do_szkoly_dla_kandydata_spoza_obwodu_szkoly_docx