• Ogólnopolski Program - Szkoła Promująca Zdrowie

• 30.12.2022 16:18
        • Program Szkoła Promująca Zdrowie (SzPZ) realizowany jest w Polsce od 1991 r.Szkoła jest siedliskiem, w którym można w bardzo różnorodny i systemowy sposób wpływać na kształtowanie właściwych zachowań zdrowotnych uczniów (w tym w zakresie żywienia i aktywności fizycznej) oraz umożliwić praktykowanie ich w codziennym życiu. Szkoła może również zachęcać rodziców do zmiany postaw i kształtowania zdrowych nawyków w środowisku rodzinnym.
        • Projekt Edukacyjna Sieć Antysmogowa

• 30.12.2022 16:19
        • Powietrze wokół nas to mieszanina gazów. Przede wszystkim azotu i tlenu. Kiedy powietrze jest suche i czyste, składa się w 78 proc. z azotu, a w 21 proc. z tlenu. Pozostała część, czyli 1 proc., to różne substancje: argon, dwutlenek węgla i inne gazy.

Edukacyjna Sieć Antysmogowa to program informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym.

• Realizacje
        • Projekt - Moja szkoła moją szansą.

• 25.12.2022 18:58
        • Od stycznia 2019 r do 31 grudnia 2020 r. w naszej szkolejest realizowany projekt "Moja szkoła moją szansą" wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach tego projektu prowadzone są zajęcia rozwijajace zainteresowania jak i wspierajace uczniów, a także zajęcia specjalistyczne.