• 2019/2020

• W dniu 13 listopada Głowieńskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży ZABRZEŹNIA zorganizowało wycieczkę do Planetarium EC1 w Łodzi na pokaz „Najbliższe podwórko”. W tej interesującej lekcji astronomii uczestniczyli uczniowie klasy VI c i VII a. Wizyta w Planetarium poszerzyła wiedzę uczniów i rozbudziła zainteresowanie astronomią. Wycieczkę zorganizowały panie G. Cieślak, A. Kotulska, W. Kunecka-Kędra i K. Balcerska.

Głowieńskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży ZABRZEŹNIA zorganizowało uczniom klasy IV pobyt w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. W dniu 21 listopada w przestrzeniach dawnej łódzkiej Elektrociepłowni odbyła się ciekawa wycieczka z inicjatywy Pań: Grażyny Cieślak, Katarzyny Kaźmierczak i Anny Kotulskiej.

W dniu 12 grudnia br. odbył się zorganizowany przez panią Grażynę Cieślak dla uczniów klas pierwszych wyjazd do Baśniowej Kawiarenki w Łodzi na przedstawienie pt. "Pinokio". Uczniowie, razem z Pinokiem, dowiedzieli się, że najważniejsza jest rodzina, wzajemny szacunek i dobre nastawienie do świata. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci, a następnie sesja zdjęciowa. Wyjazd sfinansowany został ze środków przekazanych Głowieńskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży ZABRZEŹNIA przez Gminę Miasta Głowno.