• Bezpłatne warsztaty z programowania dla uczniów "Koduj z Gigantami - Cyberbezpieczeństwo"

• Zapisy już od 22 sierpnia na stronie www.kodujzgigantami.pl

“Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich  warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na naszych uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, sporo nauki i konkursy programistyczne, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od do 25 września 2022 roku.

Środowiska z podziałem na wiek:

• Młodzież w wieku 13-18 lat: C#, Python,
            • Dzieci 9-12 lat: nauką programowania w języku Scratch oraz w środowisku App Inventor.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie (za zgodą rodziców): www.kodujzgigantami.pl.

Każdy uczeń, który zapisze się na zajęcia zgłasza się we wrześniu do szkolnego koordynatora p. Anny Janik.

• ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

• ZAŚWIADCZENIA Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY BĘDĄ DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY

W DNIU 7 LIPCA 2022r., (czwartek) OD  GODZ. 14:00.

Uczniowie mogą sprawdzić swoje indywidualne wyniki 2 lipca 2022 r. na stronie http://wyniki.edu.pl po wpisaniu otrzymanego w szkole loginu i hasła.